Dom

Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd

Chiny Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Certyfikaty

——

Im Online Czat teraz

Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd
Company Appearance Factory Corner Office Building Certificate High Voltage Test Hall disconnector switch workshop disconnector switch workshop surge arrester workshop surge arrester workshop surge arrester workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : OEM
Ilość pracowników : 100~250
Coroczne wyprzedaże : $17,364,156-$20,744,408
Rok założenia : 1993
pc Export : < 10%
Hangzhou Yongde Electric Appliances Co., Ltd została założona w 1993 roku. Jako przedsiębiorstwo z branży high-new-tech w prowincji Zhejiang, znajduje się około 15 kilometrów od centrum miasta.

Nasza firma jest jedną z rekomendowanych firm modelowych do budowy i transformacji krajowych sieci energetycznych. Specjalizujemy się w produkcji ograniczników tlenków metali 0,22-500 kV wszystkich typów i aplikacji oraz rozłączników wysokiego napięcia 10-252kv.

Obecnie nasza firma zatrudnia 180 sztabów, z 23 tytułami technicznymi i 15 starszymi tytułami technicznymi, którzy organizują zespół badawczo-rozwojowy o wysokim standardzie. Każdego roku inwestujemy wiele funduszy na badania nad rozwojem nowych produktów i nabywaniem każdego miesiąca zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania.

Poprzez rozwój nowych generacji zaawansowanych technologicznie produktów technologia i poziom produkcji utrzymuje wiodącą pozycję na poziomie krajowym.

Nowo opracowany wyłącznik wysokiego napięcia na zewnątrz serii GW37, GW38 został potwierdzony przez władze, które osiągnęły idealne wyniki operacyjne i zdobyły uznanie użytkowników.

Nasza firma ma wiele urządzeń CNC z ponad stu urządzeń. W 2001 roku nasza firma przeszła kontrolę jakości ISO9001, aw sierpniu 2010 roku przyjęła się do reinspekcji ISO9001-2008.

Roczna zdolność produkcyjna firmy wynosi około szesnastu milionów dolarów amerykańskich, z dobrze wyposażonymi środkami kontroli surowców i zakupionych części zamiennych. Każda procedura w procesie produkcyjnym jest pod ścisłą kontrolą i nadzorem. Urządzenia kontrolne i instrumenty są zaawansowane i niezawodne, co skutecznie gwarantuje jakość naszych produktów.

Yongde utrzymuje politykę jakości bycia "prekursorem technicznym, najwyższą jakością, supremacją klientów i innowacyjnym postępem", dzięki czemu nasze produkty i usługi z powodzeniem zaspokajały potrzeby naszych użytkowników. Serdecznie witamy znajomych i klientów z kraju i zagranicy, którzy kontaktują się z nami w sprawach wymiany i korporacji. Czekamy również na opinie od naszych społeczności użytkowników.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Matt

Faks: 86-571-58837610

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)